FK BÁNOVCE N.B. - AFC N.MESTO

publikované 26.05.2014

FK BÁNOVCE N.B. - AFC N.MESTO    3:3  (3:1)

G : HELBYCH 2, SEDLÁK

Z : URBAN (04) - DEDIK, FAGULA, HELBYCH, SEDLÁK, VIENER, GULAN, str. GALANI, VLČEK (05)

Chalani dnes odohrali najlepší zápas nie len na jar, ale myslím že za celú sezónu. Diváci mal možnosť sledovať fantastický zápas, keď sa hra točila od jednej brány k druhej, neúnavne bez namenších prerušovaní, a bol to fyzicky jedniznačne najťažší zápas. Do zápasu sme nastupovali s tým, že nechceme dostať "világoš" ako doma na jeseň. Chalani nastúpili na zápas zrejme po prvý krát s pokorou a nie ako "hviezdy" a majstri sveta. A to sa aj v samotnom zápase ukázalo. Bojovali celý čas s vypätím posledných síl. Dokonca sme začali oveľa lepšie ako súper a polčas sme mohli pohodlne zvíťaziť o dva góly vzhľadom na čisté šance, ktoré sme si po pekných kombináciách vypracovali. V druhom polčase som sa obával, že opäť stratíme sily ako v predchádzajúcich zápasoch, keďže súper opäť točil dve kompletné šestice, a dostaneme "pakel", no chalani bojovali na hraniciach svojich možností. Posledným bonbónikom na vrchole dnešnej tortičky bol vyrovnávajúci gól minútu pred koncom stretnutia. Súper mal v druhom polčase síce viac z hry a viac šancí no naši hráči svojou obetavosťou a bojovnosťou dotiahli zápas do bodového zisku. Keby takto hrali proti Považskej Bystrici, Myjave, či Partizánskemu, víťazstvo by bolo isté. No každý zápas je iný, tak verme že si chalani zachovajú dnešný výkon až do konca sezóny. Za dnes im všetkým patrí veľká poklona a potlesk...

« 05 / 2024 »